/* */

Ambrożewski Jakub – Open FM
Angulska Magdalena – Makes It Happen
Antoniewicz Bartosz – Urząd Miasta Poznania
Arana-Iturri Agnieszka – GoOut
Bagrowski Kacper – Wasze Radio FM
Barańska Agnieszka – Radio Kraków
Barański Marcin – Musicodex
Bąkiewicz Marcin – Antyradio
Bednarz Agnieszka – Pałac Kultury Zagłębia
Bernadeta Jaśkowiak  – Urząd Miasta Poznania
Betlej Grzegorz – Open FM
Białasz Natalia – Taksidi
Biss Monika – Warner Music Poland
Błaszczak Jan – FINA
Boiadjiev Boyan – PanHarmony
Bombrych Adam – Ł Festiwal
Boruciak Bartosz – Tygodnik Solidarność, Radio WNET
Bożek Jowita – menadżerka zespołu Babadag i Oli Bilińskiej
Brodowska Karolina – K Mag
Bryś Stanisław – TBA Music / Gazeta Magnetofonowa
Budkiewicz Łukasz – Kalejdoskop Records
Budniok Barbara – Kayax
Budzich Przemysław – Winogradzka Telewizja Kablowa
Burza Ela – Sofar Sounds Warsaw
Bysiewicz Tomasz – Tak Brzmi Miasto / Krakowska Scena Muzyczna
Cała Andrzej – Wydawnictwo Agora
Cegliński Łukasz – Happysad
Chmielewska Monika – Third Side Music
Chmielewski Robert – Firlej
Chrzanowska Marta – Wspieramy Legalne Kupowanie Muzyki
Cieślewska Joanna – Wydawnictwo Agora
Czarkowski Bartek – newonce.radio / Brennneseel
Czarnecki Marcin – MCM
Czarnecki Rafał – Narodowe Centrum Polskiej Piosenki
Czechowska Katarzyna – Kayax
Czechowski Jarek – Kayax
Długokęcka Iga – Pałac Kultury Zagłębia
Doksa Tomek – Red Bull Music
Dominik Justyna – Artgrupa
Drozd Anna – Warner Music Poland
Drzewucki Adam – Noise Magazine
Duckworth Tony – PIAS
Dudek Maria – Kayax
Dymaczewski Wojciech – Wydawnictwo Agora
Feliga Barbara – Don’t Panic! We’re from Poland
Fijałkowska Karolina – Rytmy.pl
Foltyński Władek – Tak Brzmi Miasto / Krakowska Scena Muzyczna
Furmanek Agata – Kayax
Gajda Krzysztof – Festiwal Frazy
Gajewski Marek – Kayax
Galiczak Anna – Kayax
Gądek Magdalena – Wydawnictwo Agora
Głowińska Anna – Estrada Poznańska
Golba Paulina – Golba Music
Gorska Marta – Progresja
Gos Agnieszka – Wydawnictwo Agora
Grabska Paulina – Universal Music Polska
Grabski Piotr – Radio Sfera UMK
Graczyk Magdalena – Spontan Productions
Grewiński Tomik – Kayax
Grobelna Katarzyna – Mysłowicki Ośrodek Kultury
Grochowski Bartosz – Próżność
Grodzki Jacek – Polskie Radio Zachód
Grupa Hubert – Duszne Granie / Europavox.com
Haim Bożena – PIAS
Hajduk Michał – Don’t Panic! We’re from Poland
Haniak Wiesław – Independent Digital
Hanner Matt – ATC
Hein Edgar – Radio Afera
Herma Mariusz – Polityka / beehype
Hordejuk Paweł – MOKRE BUTY / Happysad
Hryniewiecka Anna – Dyrektor CK Zamek
Jabłońska Aleksandra – OFFbeat Music Agency
Jaćkiewicz Łukasz – All About Music
Janas Tomasz – kultura.poznan.pl / IKS
Janicka Zuzanna – Rockferry
Jankowski Daniel – Aktivist
Jankowski Łukasz – Outrave
Januchowska Joanna – CK Zamek
Jarysz Paulina – Kayax
Jonczyk Jakub – Open FM
Jóskowiak Hubert – Radio Afera
Jóźwiak Sebastian – Astigmatic Records, manager EABS
Kałuski Dawid – Kalejdoskop Records
Kamiński Łukasz – Gazeta Wyborcza
Karczewska Agata – artystka
Karpińska Klaudia – DarkEchoes
Kaźmierczak Barbara – Urząd Miasta Poznania
Kevkhaian Liubov – Believe Distribution Services
Kędzierski Marek – Próżność
Kędzierski Mateusz – Próżność
Kijak Robert – Wydawnictwo Agora
Kikiewicz Jolanta – Głośniej
Kiraga Karolina – All In Poznań
Kniotek Katarzyna – Urząd Miasta Poznania
Kołecki Patryk – Stare Kino
Komar Mikołaj – K Mag
Kopaniarz Anna – Happy Monday
Kordek Sara – Good Taste
Kosch Marianna – Sofar Sounds Kraków
Kostaszuk Marcin – Urząd Miasta Poznania, zastępca dyrektora Wydziału Kultury
Kotecka Patrycja – Muzykoholicy
Kozielczyk Katarzyna – Urząd Miasta Poznania
Kozłowska Maja – Radio Luz
Kozłowski Michał – Taksidi
Koźmin Monika – Sofar Sounds Warsaw
Krawiec Łukasz – DarkEchoes
Król Kamil – Radio Poznań
Krychowska Karolina – CK Zamek
Krypa Aleksandra – CK Zamek
Krzanowska Magda – Good Taste
Kszczotek Grzegorz – dziennikarz muzyczny
Kubaczewski Alex – Muno.pl / Biletomat
Kucińska Angelika – Glamour / Newsweek
Kurek Magda – Music Matters
Kutnik Dorota – All About Music
Lato Sylwia – Woodys Backline, Manufaktura Legenda
Lebak Kayleigh – PanHarmony
Lüneberg Anna – gigmit
Łaski Maciej – Łódzkie Centrum Wydarzeń
Łobaczewska Patrycja – Believe Distribution Services
Łokuciejewska Marta – CK Zamek
Łuczyński Mateusz – Próżność
Maciantowicz Piotr – Estrada Poznańska
Maciejewska Marta – Estrada Poznańska
Madejski Maciej – SIDEWAYS BOOKING & PROMOTION
Majewska Justyna – Tak Brzmi Miasto / Slot Art Festival
Makowska Justyna – Urząd Miasta Poznania, dyrektor Wydziału Kultury
Maldzis Antoni – Stare Kino
Małaczek Karolina – Don’t Panic! We’re from Poland
Małecki Marcin – kultura.poznan.pl / IKS
Małek Ola – Estrada Poznańska
Mancek Matjaz – MENT Ljubljana
Marciniak Kajka – Good Taste
Maszewski Andrzej – CK Zamek
Mellin Magdalena – Pies Andaluzyjski
Migaj Sara – Wspieramy Legalne Kupowanie Muzyki
Mikołajczak Marcin – Estrada Poznańska
Miłaszewski Jacek – Musicodex
Miłosz Anna – Warner Music Poland
Mościcki Michał – Narodowe Centrum Polskiej Piosenki
Mościcki Piotr – Narodowe Centrum Polskiej Piosenki
Murawski Michał – ishootmusic.eu
Nazar Natalia – Kulturalne Media
Nicińska Martyna – CK Zamek
Nitkiewicz Ewa – Red Bull Music
Nowak Bartłomiej – Radio Afera
Nowak Tomasz – kultura.poznan.pl / IKS
Nowakowska Ewelina – Liquid Thread
Olszewski Tomasz – Pan Winyl
Opyrchał Mateusz – RMF FM
Oses Zuza – Good Taste
Ostrowski Cezary – Urząd Miasta Poznania, zastępca dyrektora Wydziału Kultury
Paczkowski Piotr – Independent Digital
Paumero Jehan – Believe Distribution Services
Paweł Hordejuk – MOKRE BUTY / Happysad
Pazder Andrzej – CK Zamek
Pertek Roksana – Muzykoholicy
Piasecki Artur – GoOut
Piechowiak Marcin – Astigmatic Records
Pilarczyk Maciej – Chaos Management
Piotrowiak Joanna – Estrada Poznańska
Podgórski Paweł – Kulturalne Media
Podlewski Rafał- Kayax
Poliński Maciej – Mikro Management
Prajer Łukasz – AlterFest Mysłowice
Ptak Natalia – Ptakova
Ptaszyk Beata – Urząd Miasta Poznania
Radajewicz Krzysztof – Pod Minogą
Rafalont Zuzanna – Red Bull Music
Regulski Witold – Głośniej
Rejowski Rafał – Universal Music Polska
Remlein Zbigniew – Akrat
Rodak Paulina – Independent Digital
Rogoziński Konrad Jan – Radio Index
Romaniewicz Maja – UWM fm
Rosińska Adrianna – Wydawnictwo Agora
Rozmianiec Ania – Estrada Poznańska
Rozwadowski Cyryl – K Mag
Rudak Mateusz – Ł Festiwal
Rufael Julia – Radio Meteor
Rychlewska Monika – Winogradzka Telewizja Kablowa
Rzechówka Katarzyna – Rytmy.pl
Rzepczyński Bartosz – Agencja Artystyczna MUZA (Karolina Czarnecka, Dezerter)
Samitowska Agnieszka – Kayax
Siegle Adrian – Sofar Sounds Wrocław
Siejda Marcin – menedżer TEKNO
Siennicka Kinga – Warner Music Poland
Skoczeń Cezary – Antyradio
Sliskovic Dominik – Musik Express
Sławiński Marek – Sofar Sounds Warsaw
Solarski Jędrzej – Urząd Miasta Poznania, Zastępca Prezydenta
Stach Maciej – Stare Kino
Stańko Agata – Pod Minogą
Starikiewicz Zofia – zastępca dyrektora CK Zamek
Staśkowiak Jakub – Pies Andaluzyjski
Stompor Anna – Narodowe Centrum Polskiej Piosenki
Sulejczak-Lemańska Agata – Urząd Miasta Poznania
Szczepanik Ewelina – S.P. Records
Szczęśniak Karol – Open FM
Szczytowska Karolina – Independent Digital
Szota Bożena – CK Zamek
Szpadzik Cezary – Wydawnictwo Agora
Szuba Gabriela – Kayax
Szubrycht Jarek – Gazeta Magnetofonowa / Gazeta Wyborcza
Szubryt Marek – Narodowe Centrum Polskiej Piosenki
Szwedowski Kuba – Dream Mode Group
Szyma Maja – Mystic Production
Szymańska Weronika – Radio Meteor
Tetłak Paweł – Universal Music Polska
Thun Christoph – gigmit
Tietz Krzysztof – Warner Music Poland
Tomaszewski Patrycjusz – Estrada Poznańska
Tylmanowski Artur – Wydawnictwo Agora
Wachowiak Krzysztof – Klub NRD Toruń
Wagner Aleksandra – Makes It Happen
Wanat Karolina – Spontan Productions
Warmusz Michał – Centrum Sztuki Współczesnej Solvay
Wawrzyniak Agnieszka – Klub Stodoła
Wawrzyniak Krzysztof – Good Taste
Wawrzyniak Sandra – Flesz
Wawrzyniewicz Michał – Magazyn Muzyk
Węcka Kamila – Sofar Sounds Wrocław
Wieczorek Jarosław – Winogradzka Telewizja Kablowa
Winczewski Bartek – menedżer Baranovskiego
Winiarska Joanna – Wydawnictwo Agora
Włodarczyk Marek – Independent Digital
Wojnar Mara – BOKKA Management & Booking
Wojnowski Witold – Good Taste
Wojtowicz Piotr – Radio Warszawa
Wójcik Michał – Tak Brzmi Miasto / Krakowska Scena Muzyczna
Wrona Beata – Fabryka Rozgłosu
Wróblewska Katarzyna – So!Music
Wyrembak Szymon – Tak Brzmi Miasto / Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki
Zagożdzon Kasia – Radio Index
Zielińska Anna – Warner Music Poland
Zygadlewicz Alicja – Pies Andaluzyjski
Żegliński Marcin – Tygodnik Solidarność
Żukowska Anna – Don’t Panic! We’re from Poland

Voo Voo zagra podczas showcase’u Wydawnictwa Agora!

19/03/2019

Jeden z najważniejszych zespołów w historii polskiego rocka zagra na Enea Spring Break 2019!

Zobacz więcej

Zapraszamy na showcase My Name Is New!

14/03/2019

W piątek 26 kwietnia na Perła Export Stage (Scena Na Piętrze) odbędzie się showcase inicjatywy My Name Is New!

Zobacz więcej

Znamy już prawie cały skład festiwalu!

06/03/2019

Zbliżamy się już do końca ogłoszeń związanych z artystami, którzy zagrają na tegorocznej edycji Enea Spring! Wśród dzisiaj ogłoszonych wykonawców między innymi Emil Blef, który dołącza do składu Red Bull Music Stage w CK Zamek oraz specjalny projekt Provinz Posen Michała Wiraszko, Szymona Waliszewskiego (Muchy) i Michała Szturomskiego (Afro Kolektyw) poświęcony folklorowi i tańcom Wielkopolski […]

Zobacz więcej
Organizator: Współorganizatorzy: Sponsor
Dofinansowano ze środków
budżetu miasta
Partnerzy:
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 2 3 4