/* */

Dwudziestu wykonawców dołącza do składu Enea Spring Break! Na festiwalu zagra Organek!

13/02/2017

Znamy dwudziestu kolejnych wykonawców dołączających do składu Enea Spring Break Showcase Festival & Conference! Wśród nich między innymi autor znakomitego albumu „Czarna Madonna” Organek, wracająca po latach z nowym elektryzującym materiałem Ramona Rey, formacja Percival Schuttenbach,  której członkowie w ramach pobocznego folkowego projektu (Percival) stworzyli ścieżkę dźwiękową do gry „Wiedźmin” – ” The Witcher 3 – Wild Hunt” oraz Tola, która zaczynała karierę jako wokalista w teen-popowym Blog 27, a teraz szykuje solowe piosenki!

Pełna lista artystów dołączających do line-upu Enea Spring Break 2017 prezentuje się następująco:
Organek
Ramona Rey
Tola
Percival Schuttenbach
Vyspa
Limboski
The Hove
8 Lat w Tybecie
Omni Modo
Dominika Barabas
In Twilight’s Embrace
Them Pulp Criminals
ARRM
Animators
Jabłonka
Glasspop
FSB
Aimo
CF98
Guova

Przypominamy, że wśród ogłoszonych już artystów, którzy zagrają na Enea Spring Break 2017 są m.in. Fisz Emade Tworzywo, Domowe Melodie, Łona, Webber & The Pimps, Julia Pietrucha, Mitch & Mitch & Kassin, Anita Lipnicka, Wacław Zimpel, Snowman, Bry oraz Lucy Rose! Pełna lista na www.spring-break.pl!

Karnety można nabywać na stronach: www.ticketmaster.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl oraz www.ticketpro.pl, a także w punktach stacjonarnych takich jak sklepy sieci EMPiK, Media Markt czy Saturn oraz w kasie Centrum Kultury Zamek. Przypominamy, że karnety na wszystkie dotychczasowe edycje festiwalu wyprzedawały się na wiele tygodni przed terminem wydarzenia.

Dla każdej osoby, która zakupi karnet za pośrednictwem strony www.biletomat.pl przygotowaliśmy wspólnie z Termami Maltańskimi dodatkową atrakcję – godzinę do wykorzystania w Świecie Saun w trakcie festiwalu i w niedzielę po jego zakończeniu czyli od 20 do 23 kwietnia.

W ramach współpracy T-Mobile przygotował dla swoich klientów specjalną 50% zniżkę na karnety Enea Spring Break. By z niej skorzystać wystarczy wysłać bezpłatny SMS o treści Spring na numer 80557 Otrzymany kod rabatowy należy podać przy zakupie biletów na stronie www.ticketmaster.pl. Ilość tańszych karnetów limitowana! Nie warto zwlekać!

Organizator: Fundacja Fast Forward

Współorganizatorzy: Centrum Kultury Zamek, Estrada Poznańska, Agencja Go Ahead

Sponsor tytularny: Enea

Partner muzyczny: T-Mobile Electronic Beats

Partnerzy: Don’t Panic We’re From Poland, Culture.pl, Red Bull, Fabryka Zespołów, ZPAV, Ticketmaster, Termy Maltańskie

Impreza dofinansowana ze środków budżetu Miasta Poznania

Kortez na Enea Spring Break 2018!

01/12/2017

Kortez to pierwszy potwierdzony wykonawca, który pojawi się na Enea Spring Break 2018 (19-21 kwietnia, Poznań)!

Zobacz więcej

Znamy datę Enea Spring Break 2018!

30/11/2017

Znamy datę Enea Spring Break Showcase Festival & Conference 2018!

Zobacz więcej

Filmowe podsumowanie Enea Spring Break 2017!

25/05/2017

Ponad miesiąc minął od czwartej edycji Enea Spring Break! Wspominamy trzy kwietniowe dni pełne koncertów, dyskusji i spotkań! Zapraszamy do obejrzenia filmowego podsumowania stworzonego przez The Cut:

Zobacz więcej
Organizator: Współorganizatorzy: Sponsor
Dofinansowano ze środków
budżetu miasta