/* */

Informacje organizacyjne Spring Break!

16/04/2015

Spring Break startuje dokładnie za tydzień! W związku z tym prosimy o zapoznanie się z kompletem informacji organizacyjnych, dotyczących tegorocznej edycji imprezy.

Przypominamy, że na część koncertową i konferencyjną można wejść jedynie z opaską festiwalową.

Wymiana karnetów na opaski odbywać się będzie w Punkcie Informacyjnym znajdującym się w holu głównym Centrum Kultury Zamek. W punkcie tym należy pojawić się osobiście!

Godziny otwarcia Punktu:

czwartek od 12:00 do 22:00

piątek od 11:00 do 22:00

sobota od 11:00 do 21:00

W tym samym Punkcie Informacyjnym odbywać się będzie opaskowanie akredytowanych dziennikarzy, delegatów oraz gości.

Podkreślamy, że w związku z ograniczoną pojemnością części klubów warto na wybrane koncerty przychodzić odpowiednio wcześniej. W wypadku zapełnienia klubu kolejne osoby będą wpuszczane do środka tylko w razie opuszczenia sali przez znajdujących się już w niej widzów. Jedynie wstęp na koncerty na Dziedzińcu Różanym jest gwarantowany!

W związku z wyprzedaniem Spring Break 2015 karnetów nie będzie można już kupić w kasach Zamku.

Przypominamy także o imprezach towarzyszących tegorocznej edycji, na które wstęp jest wolny (nie jest wymagane posiadanie opaski festiwalowej):

Ostatniego dnia festiwalu Centrum Amarant, łącząc siły z kilkoma wytwórniami, lokalnymi kolekcjonerami i nie tylko, zamieni się w Records Market! Wszystkich fanów muzyki odtwarzanej z fizycznego nośnika zapraszamy 26 kwietnia między 11:00 a 18:00 na ul. Słowackiego 19!

Dzień po zakończeniu Spring Break na boisku treningowym nr 4 w Strefie Sportu za Trybuną IV przy Inea Stadionie (ul. Bułgarska 17) odbędzie się Mecz Artystów Poznania. Na boisku spotkają się muzycy, dziennikarze i organizatorzy Spring Break! Spotkanie rozpocznie się o 14:30.

Podczas imprezy odbędzie się również specjalna wystawa plakatów muzycznych dwóch utalentowanych grafików – Dawida Ryskiego oraz Mateusza Holaka. Obaj są także muzykami, którzy wraz ze swoimi zespołami zagrają podczas tegorocznej edycji Spring Break – Mateusz Holak z projektem Małe Miasta na nocnej scenie Red Bull Mobile Collect w Projekcie Lab, a Dawid Ryski w roli perkusisty podczas występów Hidden World oraz The Feral Trees. Wystawa odbędzie się w Galerii OKO/UCHO (ul. Masztalarska 8) zlokalizowanej w Scenie Na Piętrze, gdzie w trakcie Spring Break odbywać będą się także koncerty. Współorganizatorem wystawy jest Estrada Poznańska.

Spring Break to jednak nie tylko koncerty, konferencja i imprezy towarzyszące. Kilkanaście lokali gastronomicznych na czas trwania festiwalu zapewni jego uczestnikom 10% zniżki! Odwiedźcie koniecznie:

Krowi Placek, ul. Szamarzewskiego 16

Le-Targ Bistro & Bar, ul. Półwiejska 42 Stary Browar

Mr Dog, ul. Półwiejska 23

Na Winklu, ul. Śródka 1

Nowa Sytuacja, ul. Wielka 18

Sztos, ul. Żurawia 19

Taczaka 20, ul. Taczaka 20

Tartak, ul. Taczaka 22

Tłok, ul. Żurawia 13

U Hanki Zapiekarnia, ul. 3 Maja 48b

Wieniawskiego5, ul. Wieniawskiego 5

Zuppi, ul. Św. Marcin 63
Do zobaczenia za tydzień na Spring Break 2015!

Artyści Red Bull Music Stage na Enea Spring Break!

20/02/2019

Enea Spring Break oraz Red Bull Music ponownie łączą siły!

Zobacz więcej

Don’t Panic! We’re from Poland Showcase na Enea Spring Break!

19/02/2019

W tym roku Don’t Panic! We’re from Poland obchodzi swoje 10-lecie zostając głównym partnerem części konferencyjnej Enea Spring Break Showcase Festival & Conference. Swoje 10-lecie Don’t Panic! We’re from Poland świętować będzie podczas własnego showcase’u w klubie Tama razem z artystami, którzy w minionej dekadzie dzięki wsparciu DPWFP występowali na licznych festiwalach za granicą.

Zobacz więcej

Songwriter Łódź Festiwal Stage ponownie na Enea Spring Break!

14/02/2019

Drugi rok z rzędu partnerem Enea Spring Break został Songwriter Łódź Festiwal!

Zobacz więcej
Organizator: Współorganizatorzy: Sponsor
Dofinansowano ze środków
budżetu miasta
Partnerzy:
5 6 7 8 9
1 2 3 4 5 6 7 8 9