/* */

Znamy pełen skład festiwalu Enea Spring Break 2018!

21/03/2018

Znamy pełen skład festiwalu!
Do Enea Spring Break 2018 dołączają następujący wykonawcy: Mikromusic – zespół wystąpi podczas showcase’u Wdyawnictwa Agora obok niXes, Grubsona oraz JazzBandu Młynarskiego i Maseckiego; Bedoes, który uzupełnia skład showcase’u Open FM (oprócz niego na wieczorze Open FM wystąpią zapowiadani wcześniej Piotr Rogucki oraz Karolina Artymowicz) oraz Ina West.

Wiemy także kto będzie odpowiedzialny za nocne granie podczas Enea Spring Break 2018. Za aftery w klubie Blue Note odpowiedzialny będzie duet Duszne Granie (piątek, 20.04) oraz Etre Kolektiv (sobota, 21.04). W klubie Opcja czyli jednej z nowych lokalizacji Enea Spring Break scena afterowa funkcjonować będzie przez trzy dni – w czwartek zagrają Tragarze oraz DJ Twister, w piątek doświadczony duet Envee i Cpt. Sparky oraz DJ Soina, zaś w sobotę imprezę rozkręcą rezydenci Opcji czyli DJ War, Dj Hen oraz DJ Krane. Jak zwykle ważnym elementem na mapie nocnych wędrówek będzie Klubokawiarnia Meskalina – w czwartek w nocy zagra Against Egoism, w piątek Mr Krime, a w sobotę Envee. W Dublinerze po ostatnich koncertach za taneczne rockowe afterparty odpowiadać będą DJ-e z Radia Afera. Na Enea Spring Break nie zabraknie także sprawdzonego w bojach w latach poprzednich Labu. W sobotę w Projekcie Lab na dwóch scenach zagrają koncertowo Floson, Carsky, Vacos Malcolm, a za DJ sety odpowiedzialni będą Ricardo, Łukasz Kowalka, Kemot, Zboro, Zariush i Cosmaya. Nie zapominajmy także o Tamie – nowa miejscówka na poznańskiej klubowej scenie gościć będzie między innymi takich wykonawców jak zapowiadani już wcześniej Otsochodzi, MNKR, Lasy czy Tropiki. Festiwal zamkniemy wraz z Vinylgate Recordstore imprezą z okazji Record Store Day 2018. Za imprezę do białego rana w poznańskim Schronie (kolejna nowa lokalizacja na Enea Spring Break!) odpowiadać będą Feelaz, Hrabioza Soundsystem, Wosk Soundsystem, Patryk Cannon oraz Audiorotax!

Informujemy także, że z przyczyn logistycznych na festiwalu nie zagrają Syny.

W przyszłym tygodniu poznamy dokładną rozpiskę godzinową festiwalu!

Karnety na festiwal już w sprzedaży, kosztują tylko 95 zł! To jedyna okazja by w takiej cenie zobaczyć podczas jednej imprezy takich wykonawców jak Kortez, Pro8l3m, O.S.T.R., Krzysztof Zalewski, Albo Inaczej 2, Coma, Otsochodzi, Grubson, LemON, Natalia Kukulska czy Jazzband Młynarski-Masecki! Przypominamy, że poprzednie edycje festiwalu były wyprzedane!

Special guest: Muchy grają Xerroromans

20/04/2018

Ogłaszamy, kto kryje się pod nazwą „SPECIAL GUEST” w harmonogramach! Ostatniego dnia festiwalu w Blue Note wyjątkowy koncert…Much!

Zobacz więcej

Alice Merton odwołuje koncert na Enea Spring Break 2018! Ala Zastary zagra zamiast artystki!

19/04/2018

Alice Merton z powodu choroby nie zagra na festiwalu. Zamiast niej drugi koncert zagra duet Ala Zastary!

Zobacz więcej

Znamy harmonogram godzinowy festiwalu!

29/03/2018

Znany jest już harmonogram godzinowy festiwalu!

Zobacz więcej
Organizator: Współorganizatorzy: Sponsor
Dofinansowano ze środków
budżetu miasta
Partnerzy: