/* */

30/30 STAGE – nowa scena w Starym Browarze!

19/03/2019

Scena Konkursu 30/30 na najlepszą okładkę płytową, stanie na dziedzińcu Starego Browaru w ramach Enea Spring Break, w sąsiedztwie Galerii, gdzie w trakcie festiwalu będzie można obejrzeć ekspozycję finałowych okładek i wziąć udział w gali finałowej Wystawy.
Na scenie, w piątek i sobotę (26 i 27 kwietnia) wystąpi mi.n. belgijska rewelacja ostatnich miesięcy R.O. x Konoba, Marcelina i Agata Karczewska. Nie zabraknie bloku wydarzeń poświęconego Krzysztofowi Komedzie, w rocznicę jego urodzin 27 kwietnia. W ramach Komeda: Tribute – Michał Kmieciak zaprezentuje własne interpretacje muzyki Mistrza z zaproszonymi gośćmi, odbędzie się też spotkanie z Rosławem Szaybo – przewodniczącym jury Konkursu 30/30 i autorem okładki albumu „Astigmatic”.

Koncerty uzupełnią autorskie dj sety Kuby Karasia (The Dumplings) i poznańskiego duetu Wczasy, których okładki znalazły się w finałowej selekcji na Wystawie. W oba dni od godzin południowych na samym dziedzińcu w pobliżu sceny i galerii odbywać się będą całodzienne giełdy płytowe małych wydawców i płyt winylowych.

Konkurs, wystawa, wydarzenia towarzyszące i koncerty są efektem współpracy Wydawnictwa Miejskiego Posnania, Starego Browaru, festiwalu Enea Spring Break i SkullCandy. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny!

Na 30/30 STAGE zagrają:

PIĄTEK 26 KWIETNIA:
WCZASY DJ SET
NEW ROME
AGATA KARCZEWSKA
R.O. x KONOBA

SOBOTA 27 KWIETNIA:
KUBA KARAŚ DJ SET
MEAN MACHINE
PIES
KOMEDA: TRIBUTE – MICHAŁ KMIECIAK & GOŚCIE
MARCELINA

Zapraszamy!

Zapisy na warsztaty!

16/04/2019

Część warsztatów odbywających się w tym roku w ramach części konferencyjnej Enea Spring Break wymaga zapisów!

Zobacz więcej

Poznajcie gości konferencji Enea Spring Break!

16/04/2019

Dzięki współpracy z Instytutem Adama Mickiewicza (Don’t Panic! We’re From Poland) konferencję uświetnią zaproszeni przez IAM goście!

Zobacz więcej

French Showcase w czwartek w Meskalinie!

08/04/2019

Po raz czwarty z rzędu na Enea Spring Break Instytut Francuski / Institut français de Pologne à Varsovie oraz Le BUREAU EXPORT zapraszają na przegląd młodej francuskiej sceny!

Zobacz więcej
Organizator: Współorganizatorzy: Sponsor
Dofinansowano ze środków
budżetu miasta
Partnerzy:
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 2 3 4 5 6 7 8