/* */

MICHAŁ KOWALONEK

Michał Kowalonek zadebiutował na polskim rynku fonograficznym w zespole Snowman 2008 rokukrążkiem “Lazy” entuzjastycznie przyjętym zarówno przez słuchaczy jak i krytyków. Po niezapomnianym koncercie premierowym w Studio im. A. Osieckiej zespół uzyskał nominację do prestiżowej nagrody Mateusze 2009 radiowej Trójki.

Dla scharakteryzowania ich muzyki użyto wielu określeń: post rock, jazz, elektronika, trans jazz, rock progresywny, psychodelia, gitarowa alternatywa lub po prostu eksperyment.

Drugą płytą „The Best Is Yet To Come“ Snowman pokazał swoje nowe oblicze – zdecydowanie bardziej piosenkowe, melodyjne i dynamiczne. Muzycy udowodnili, że potrafią z pasją eksploatować nowe obszary i wciąż twórczo poszukują nowych form ekspresji. W 2017 Snowman powrócił na rynek z płytą „Gwiazdozbiór”, tym razem w całości polskojęzyczną.

Nowy album to zbiór utworów pełnych emocji, melodii i tego, co prawdziwe. Album został bardzo wysoko oceniony przez dziennikarzy muzycznych.

„O miłości w czasach powstania” to długo oczekiwany, pierwszy solowy album Michała Kowalonka, lidera zespołu Snowman, byłego wokalisty zespołu Myslovitz. Materiał ten to kwintesencja dotychczasowej działalności artystycznej Michała: z jednej strony spełnia oczekiwania fanów Snowman stawiając na wyrafinowane, nieoczywiste melodie. Z drugiej trafi również do fanów Myslovitz dzięki piosenkowej formie, zgrabnie łączącej pop z alternatywą.

https://youtu.be/Ne5La5FVhZI

Organizator: Współorganizatorzy: Sponsor:
Dofinansowano ze środków
budżetu miasta
Partnerzy:
Patroni medialni: