/* */

Informacje organizacyjne Spring Break!

16/04/2015

Spring Break startuje dokładnie za tydzień! W związku z tym prosimy o zapoznanie się z kompletem informacji organizacyjnych, dotyczących tegorocznej edycji imprezy.

Przypominamy, że na część koncertową i konferencyjną można wejść jedynie z opaską festiwalową.

Wymiana karnetów na opaski odbywać się będzie w Punkcie Informacyjnym znajdującym się w holu głównym Centrum Kultury Zamek. W punkcie tym należy pojawić się osobiście!

Godziny otwarcia Punktu:

czwartek od 12:00 do 22:00

piątek od 11:00 do 22:00

sobota od 11:00 do 21:00

W tym samym Punkcie Informacyjnym odbywać się będzie opaskowanie akredytowanych dziennikarzy, delegatów oraz gości.

Podkreślamy, że w związku z ograniczoną pojemnością części klubów warto na wybrane koncerty przychodzić odpowiednio wcześniej. W wypadku zapełnienia klubu kolejne osoby będą wpuszczane do środka tylko w razie opuszczenia sali przez znajdujących się już w niej widzów. Jedynie wstęp na koncerty na Dziedzińcu Różanym jest gwarantowany!

W związku z wyprzedaniem Spring Break 2015 karnetów nie będzie można już kupić w kasach Zamku.

Przypominamy także o imprezach towarzyszących tegorocznej edycji, na które wstęp jest wolny (nie jest wymagane posiadanie opaski festiwalowej):

Ostatniego dnia festiwalu Centrum Amarant, łącząc siły z kilkoma wytwórniami, lokalnymi kolekcjonerami i nie tylko, zamieni się w Records Market! Wszystkich fanów muzyki odtwarzanej z fizycznego nośnika zapraszamy 26 kwietnia między 11:00 a 18:00 na ul. Słowackiego 19!

Dzień po zakończeniu Spring Break na boisku treningowym nr 4 w Strefie Sportu za Trybuną IV przy Inea Stadionie (ul. Bułgarska 17) odbędzie się Mecz Artystów Poznania. Na boisku spotkają się muzycy, dziennikarze i organizatorzy Spring Break! Spotkanie rozpocznie się o 14:30.

Podczas imprezy odbędzie się również specjalna wystawa plakatów muzycznych dwóch utalentowanych grafików – Dawida Ryskiego oraz Mateusza Holaka. Obaj są także muzykami, którzy wraz ze swoimi zespołami zagrają podczas tegorocznej edycji Spring Break – Mateusz Holak z projektem Małe Miasta na nocnej scenie Red Bull Mobile Collect w Projekcie Lab, a Dawid Ryski w roli perkusisty podczas występów Hidden World oraz The Feral Trees. Wystawa odbędzie się w Galerii OKO/UCHO (ul. Masztalarska 8) zlokalizowanej w Scenie Na Piętrze, gdzie w trakcie Spring Break odbywać będą się także koncerty. Współorganizatorem wystawy jest Estrada Poznańska.

Spring Break to jednak nie tylko koncerty, konferencja i imprezy towarzyszące. Kilkanaście lokali gastronomicznych na czas trwania festiwalu zapewni jego uczestnikom 10% zniżki! Odwiedźcie koniecznie:

Krowi Placek, ul. Szamarzewskiego 16

Le-Targ Bistro & Bar, ul. Półwiejska 42 Stary Browar

Mr Dog, ul. Półwiejska 23

Na Winklu, ul. Śródka 1

Nowa Sytuacja, ul. Wielka 18

Sztos, ul. Żurawia 19

Taczaka 20, ul. Taczaka 20

Tartak, ul. Taczaka 22

Tłok, ul. Żurawia 13

U Hanki Zapiekarnia, ul. 3 Maja 48b

Wieniawskiego5, ul. Wieniawskiego 5

Zuppi, ul. Św. Marcin 63
Do zobaczenia za tydzień na Spring Break 2015!

Agora Showcase na Enea Spring Break 2020!

03/04/2020

Podobnie jak w zeszłym roku, na Enea Spring Break 2020 zobaczymy Agora Showcase! W ramach sceny Agory na festiwalu wystąpią: Bartek Królik, Bisz/Radex, Fismoll i Renata Przemyk! Przypominamy, że siódma edycja Enea Spring Break została przeniesiona i odbędzie się w terminie 10-12 września 2020 w Poznaniu!

Zobacz więcej

Enea Spring Break z nową datą!

24/03/2020

Ze względu na zalecenia i środki ostrożności podjęte przez rząd, Enea Spring Break 2020 nie odbędzie się w planowanym terminie 23-25 kwietnia. Festiwal zostanie przełożony na 10-12 września 2020. Zapewniamy, że bezpieczeństwo i zdrowie artystów, personelu i fanów jest naszym głównym priorytetem. Monitorujemy sytuację i postępujemy zgodnie z decyzjami rządu oraz przedstawicieli służby zdrowia. Zatrzymaj […]

Zobacz więcej

Margaret, Karaś/Rogucki i wielu innych w składzie ESB2020!

05/03/2020

Line up Enea Spring Break z nowymi ogłoszeniami! Do składu festiwalu dołączają: Margaret, KARAŚ/ROGUCKI, 1988, Strange Clouds, Brodacze live act, The Rodeo, ba., Krakowitz, shishi, ATZUR, The Hanged Man!

Zobacz więcej
Organizator: Współorganizatorzy: Sponsor tytularny: Sponsor:
Dofinansowano ze środków
budżetu miasta
Partnerzy:
Patroni medialni: