/* */

Kolejne showcase’y na Enea Spring Break!

26/02/2019

Z przyjemnością informujemy, że powiększa się lista specjalnych showcase’ów, które odbędą się podczas tegorocznej edycji Enea Spring Break!

Drugi rok z rzędu na Dziedzińcu Różanym CK Zamek swój showcase zorganizuje Wydawnictwo Agora. Na koncercie w piątek 26 kwietnia wystąpią Variété, Misia Furtak oraz Vienio! Czwartego wykonawcę, który uzupełni skład Agorowego showcase’u, poznamy w drugiej połowie marca!

W czwartek w klubie Barock wybranych przez siebie wykonawców zaprezentuje krakowski festiwal Tak Brzmi Miasto. Na Tak Brzmi Miasto Showcase zagrają: So Flow, Neal Cassady oraz Two Tribes.

Po świetnie przyjętym moskiewskim koncercie podczas Enea Spring Break 2018 (znakomity występ Shortparis przez wielu uznany za jedno z najważniejszych wydarzeń ubiegłorocznej edycji!) po raz kolejny zapraszamy na prezentację świeżych rosyjskich wykonawców. We współpracy z moskiewskim Bol Festival zaprosiliśmy do Poznania: Inturist, Lucidvox oraz Usssy.

Za nocną odsłonę festiwalu w piątek w klubie Schron zadbają połączone siły wrocławskich inicjatyw Dig a Pony Records oraz regime brigade. Podczas Wrocław takeover! regime brigade & Dig a Pony Records showcase zagrają tacy wykonawcy jak MIN t, Squid, Young Majli (regime brigade) oraz GISS, Szatt i Jaq Merner (Dig a Pony Records).

Szósta edycja największego polskiego festiwalu showcase’owego Enea Spring Break Showcase Festival & Conference odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia 2019 roku!

Jak co roku w kilkunastu miejscach koncertowych Poznania wystąpi ponad setka wykonawców, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Nie zabraknie także paneli dyskusyjnych oraz warsztatów.

Największa scena festiwalu zlokalizowana będzie, podobnie jak w trzech ostatnich latach, na Placu Wolności. Udział w koncertach na Placu Wolności (Enea Stage) będzie gwarantowany dla każdego, kto zakupi karnet. W innych miejscach decydować będzie pojemność.

Karnety w sprzedaży!

Zapisy na warsztaty!

16/04/2019

Część warsztatów odbywających się w tym roku w ramach części konferencyjnej Enea Spring Break wymaga zapisów!

Zobacz więcej

Poznajcie gości konferencji Enea Spring Break!

16/04/2019

Dzięki współpracy z Instytutem Adama Mickiewicza (Don’t Panic! We’re From Poland) konferencję uświetnią zaproszeni przez IAM goście!

Zobacz więcej

French Showcase w czwartek w Meskalinie!

08/04/2019

Po raz czwarty z rzędu na Enea Spring Break Instytut Francuski / Institut français de Pologne à Varsovie oraz Le BUREAU EXPORT zapraszają na przegląd młodej francuskiej sceny!

Zobacz więcej
Organizator: Współorganizatorzy: Sponsor
Dofinansowano ze środków
budżetu miasta
Partnerzy:
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 2 3 4 5 6 7 8