/* */

Kolejne showcase’y na Enea Spring Break!

26/02/2019

Z przyjemnością informujemy, że powiększa się lista specjalnych showcase’ów, które odbędą się podczas tegorocznej edycji Enea Spring Break!

Drugi rok z rzędu na Dziedzińcu Różanym CK Zamek swój showcase zorganizuje Wydawnictwo Agora. Na koncercie w piątek 26 kwietnia wystąpią Variété, Misia Furtak oraz Vienio! Czwartego wykonawcę, który uzupełni skład Agorowego showcase’u, poznamy w drugiej połowie marca!

W czwartek w klubie Barock wybranych przez siebie wykonawców zaprezentuje krakowski festiwal Tak Brzmi Miasto. Na Tak Brzmi Miasto Showcase zagrają: So Flow, Neal Cassady oraz Two Tribes.

Po świetnie przyjętym moskiewskim koncercie podczas Enea Spring Break 2018 (znakomity występ Shortparis przez wielu uznany za jedno z najważniejszych wydarzeń ubiegłorocznej edycji!) po raz kolejny zapraszamy na prezentację świeżych rosyjskich wykonawców. We współpracy z moskiewskim Bol Festival zaprosiliśmy do Poznania: Inturist, Lucidvox oraz Usssy.

Za nocną odsłonę festiwalu w piątek w klubie Schron zadbają połączone siły wrocławskich inicjatyw Dig a Pony Records oraz regime brigade. Podczas Wrocław takeover! regime brigade & Dig a Pony Records showcase zagrają tacy wykonawcy jak MIN t, Squid, Young Majli (regime brigade) oraz GISS, Szatt i Jaq Merner (Dig a Pony Records).

Szósta edycja największego polskiego festiwalu showcase’owego Enea Spring Break Showcase Festival & Conference odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia 2019 roku!

Jak co roku w kilkunastu miejscach koncertowych Poznania wystąpi ponad setka wykonawców, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Nie zabraknie także paneli dyskusyjnych oraz warsztatów.

Największa scena festiwalu zlokalizowana będzie, podobnie jak w trzech ostatnich latach, na Placu Wolności. Udział w koncertach na Placu Wolności (Enea Stage) będzie gwarantowany dla każdego, kto zakupi karnet. W innych miejscach decydować będzie pojemność.

Karnety w sprzedaży!

Koncert Baasch już w Sobotę 26.09 klub TAMA

25/09/2020

W związku z niesprzyjającymi warunkami pogodowymi koncert Baasch zaplanowany na 26.09.2020r. zostaje przeniesiony do środka klubu Tama! Do zobaczenia na koncercie! Bilety: bit.ly/SBpoznan2020 Bilety będą również dostępne przed koncertem do zakupienia w klubie Baasch Wokalista, producent, kompozytor, autor tekstów. Od kilku lat aktywny na polskiej scenie alternatywnej i elektronicznej. Oba jego albumy studyjne wydane w NEXTPOPie […]

Zobacz więcej

Ruszyła sprzedaż biletów!

16/09/2020

Ruszyła sprzedaż biletów na koncerty, które odbędą się w ramach „Spring Break Festival”. Pamiętajcie proszę, że na każde wydarzenie będą obowiązywać osobne bilety wstępu. Ilość biletów ograniczona, zatem radzimy nie zwlekać z zakupem biletu na wybrane przez Was imprezy. Bilety znajdziecie tutaj-> http://bit.ly/SBpoznan2020 19.09 Hope Leslie, Mikrobi.T- WEJŚCIE DARMOWE https://www.facebook.com/events/353853839104052/ 25.09 My Name Is New Showcase: […]

Zobacz więcej

Spring Break powraca!

11/09/2020

Najważniejszy polski festiwal showcase’owy w wyjątkowej odsłonie potrwa od 19 września do 24 października. Ponad 20 wydarzeń w całym Poznaniu, na przestrzeni dwóch miesięcy. Tak w skrócie zapowiada się program wyjątkowej – jak wszystko w tym roku – odsłony Spring Breaka. – Festiwal nie ma szansy odbyć się w dotychczasowej trzydniowej formule. Wybraliśmy wariant hybrydowy: […]

Zobacz więcej
Organizator: Współorganizatorzy: Sponsor:
Dofinansowano ze środków
budżetu miasta
Partnerzy:
Patroni medialni: