/* */

Michał Wiraszko, Daga Gregorowicz i Rosalie. wspierają nasz festiwal!

11/02/2020

Po raz pierwszy w historii festiwalu zaprosiliśmy trójkę Artystów związanych z Poznaniem do współpracy przy Enea Spring Break! Michał, Daga i Rosalie. będą nas wspierać w jego promocji, a także w działaniach programowych. Dodatkowo Rosalie. wystąpi na festiwalu premierowo z materiałem ze swojej nowej płyty!

Michał Wiraszko (Muchy, MNKR, Provinz Posen)

„Nie wyobrażam sobie wiosny bez tych trzech dni. Myślę, że nie ma Poznania bez Spring Breaka i nie ma Spring Breaka bez Poznania.”

Daga Gregorowicz (DAGADANA, Provinz Posen, Dobre bo dobre)

„W czasie trwania Spring Breaka spotkasz tu prawie całą branżę. To znak, że wiosna w muzyce kryje się w Poznaniu.”

Rosalie. 

„Dobrze jest gościć w Poznaniu tyle znajomych twarzy, które spotyka się na co dzień w innych miastach, a jednocześnie poznawać tak wiele nowych.”

 

Agora Showcase na Enea Spring Break 2020!

03/04/2020

Podobnie jak w zeszłym roku, na Enea Spring Break 2020 zobaczymy Agora Showcase! W ramach sceny Agory na festiwalu wystąpią: Bartek Królik, Bisz/Radex, Fismoll i Renata Przemyk! Przypominamy, że siódma edycja Enea Spring Break została przeniesiona i odbędzie się w terminie 10-12 września 2020 w Poznaniu!

Zobacz więcej

Enea Spring Break z nową datą!

24/03/2020

Ze względu na zalecenia i środki ostrożności podjęte przez rząd, Enea Spring Break 2020 nie odbędzie się w planowanym terminie 23-25 kwietnia. Festiwal zostanie przełożony na 10-12 września 2020. Zapewniamy, że bezpieczeństwo i zdrowie artystów, personelu i fanów jest naszym głównym priorytetem. Monitorujemy sytuację i postępujemy zgodnie z decyzjami rządu oraz przedstawicieli służby zdrowia. Zatrzymaj […]

Zobacz więcej

Margaret, Karaś/Rogucki i wielu innych w składzie ESB2020!

05/03/2020

Line up Enea Spring Break z nowymi ogłoszeniami! Do składu festiwalu dołączają: Margaret, KARAŚ/ROGUCKI, 1988, Strange Clouds, Brodacze live act, The Rodeo, ba., Krakowitz, shishi, ATZUR, The Hanged Man!

Zobacz więcej
Organizator: Współorganizatorzy: Sponsor tytularny: Sponsor:
Dofinansowano ze środków
budżetu miasta
Partnerzy:
Patroni medialni: