/* */

Michał Wiraszko, Daga Gregorowicz i Rosalie. wspierają nasz festiwal!

11/02/2020

Po raz pierwszy w historii festiwalu zaprosiliśmy trójkę Artystów związanych z Poznaniem do współpracy przy Enea Spring Break! Michał, Daga i Rosalie. będą nas wspierać w jego promocji, a także w działaniach programowych. Dodatkowo Rosalie. wystąpi na festiwalu premierowo z materiałem ze swojej nowej płyty!

Michał Wiraszko (Muchy, MNKR, Provinz Posen)

„Nie wyobrażam sobie wiosny bez tych trzech dni. Myślę, że nie ma Poznania bez Spring Breaka i nie ma Spring Breaka bez Poznania.”

Daga Gregorowicz (DAGADANA, Provinz Posen, Dobre bo dobre)

„W czasie trwania Spring Breaka spotkasz tu prawie całą branżę. To znak, że wiosna w muzyce kryje się w Poznaniu.”

Rosalie. 

„Dobrze jest gościć w Poznaniu tyle znajomych twarzy, które spotyka się na co dzień w innych miastach, a jednocześnie poznawać tak wiele nowych.”

 

Mata, Igor Herbut, Julia Pietrucha, Baasch i 11 innych artystów dołącza do składu ESB2020!

27/02/2020

Odsłaniamy kolejne karty, a edycja 2020 rośnie w siłę! Do line upu dołączają: Mata, Igor Herbut, Julia Pietrucha, Baasch, Bovska, Karolina Czarnecka, Miętha, Beluga Stone, Lua Preta, Miły ATZ, Róża, .Wavs, Kēpa, Happy Pills & Schneider oraz Donna Smela! Mata to najgłośniejszy debiutant ostatnich lat. Jego utwór „Patointeligencja” zyskał miliony wyświetleń w kilka dni. W […]

Zobacz więcej

Playlista na Spotify już dostępna!

13/02/2020

Jak co roku, przygotowaliśmy playlistę na platformie Spotify – znajdziecie na niej wszystkich artystów, którzy wystąpią na tegorocznej edycji Enea Spring Break! Upewnijcie się, że obserwujecie playlistę, żeby nie umknęły Wam żadne nowości!

Zobacz więcej

Natalia Nykiel na Enea Spring Break 2020!

12/02/2020

Jedna z najważniejszych Artystek na polskiej scenie elektronicznej i popowej, autorka nominowanego do Fryderyków albumu „Origo”, Natalia Nykiel wystąpi na Enea Spring Break 2020! Weszła na muzyczny rynek mocnym krokiem. Jej debiutancki album „Lupus Electro”, który ukazał się w 2014 roku zrewolucjonizował polską scenę elektroniczną i popową. Album uzyskał status Złotej Płyty, a single z tej płyty […]

Zobacz więcej
Organizator: Współorganizatorzy: Sponsor tytularny: Sponsor:
Dofinansowano ze środków
budżetu miasta
Partnerzy: