/* */

Największa scena festiwalu zlokalizowana będzie, podobnie jak podczas trzech ostatnich edycji, na Placu Wolności. Udział w koncertach na Placu Wolności będzie gwarantowany dla każdego, kto zakupi karnet. W innych miejscach decydować będzie pojemność.

Podkreślamy, że w związku z ograniczoną pojemnością części klubów warto na wybrane koncerty przychodzić odpowiednio wcześniej. W wypadku zapełnienia klubu kolejne osoby będą wpuszczane do środka tylko w razie opuszczenia sali przez znajdujących się już w niej widzów.

Ze względu na odległości między klubami festiwalowymi, warto zaplanować wcześniej swój plan festiwalowy.

Docierają do nas sygnały, że w imprezie jak co roku planują uczestniczyć osoby z niepełnosprawnościami. Bardzo nas to cieszy i z myślą o takich osobach przygotowaliśmy poniższą pigułkę informacji. Podobnie jak w latach ubiegłych z myślą o ułatwieniu takim osobom udziału w wydarzeniach festiwalowych na Placu Wolności umiejscowiony będzie podest dla osób z niepełnosprawnościami. Podobny podest znajdować będzie się w Sali Wielkiej Centrum Kultury Zamek. Osoby z niepełnosprawnościami bezproblemowo będą mogły także uczestniczyć w koncertach plenerowych odbywających się na Dziedzińcu Różanym Centrum Kultury Zamek, Dziedzińcu Szkoły Baletowej czy Dziedzińcu Starego Browaru, a także w finałowym koncercie w niedzielę na Wolnym Dziedzińcu Urzędu Miasta. Zapraszamy także do mieszczących się na „parterze” klubów Meskalina czy Dubliner. Jeżeli chodzi o pozostałe miejsca festiwalowe obsługa klubu wraz z ochroną w miarę możliwości będzie czyniła starania, by umożliwić każdemu udział w koncertach biorąc pod uwagę frekwencję w danym miejscu i ocenę bezpieczeństwa. Osoby z niepełnosprawnościami będą mogły brać udział także w wydarzeniach towarzyszących festiwalowi, w tym w panelach i warsztatach odbywających się w Kinie Pałacowym, a także w wystawie konkursowej 30/30 w Galerii na Dziedzińcu Starego Browaru, w Poznańskiej Giełdzie Fonograficznej, w Street Food Zone (Plac Wolności), a także w niedzielnym meczu w Ogródku Jordanowskim. Zapraszamy!

Szczegółowa mapka miejsc festiwalowych.

 

Playlista na Spotify już dostępna!

13/02/2020

Jak co roku, przygotowaliśmy playlistę na platformie Spotify – znajdziecie na niej wszystkich artystów, którzy wystąpią na tegorocznej edycji Enea Spring Break! Upewnijcie się, że obserwujecie playlistę, żeby nie umknęły Wam żadne nowości!

Zobacz więcej

Natalia Nykiel na Enea Spring Break 2020!

12/02/2020

Jedna z najważniejszych Artystek na polskiej scenie elektronicznej i popowej, autorka nominowanego do Fryderyków albumu „Origo”, Natalia Nykiel wystąpi na Enea Spring Break 2020! Weszła na muzyczny rynek mocnym krokiem. Jej debiutancki album „Lupus Electro”, który ukazał się w 2014 roku zrewolucjonizował polską scenę elektroniczną i popową. Album uzyskał status Złotej Płyty, a single z tej płyty […]

Zobacz więcej

Mocny hip-hopowy skład dołącza do line upu!

11/02/2020

17 nowych Artystów dołącza do line upu Enea Spring Break! Skład festiwalu zasila mocne grono hip-hopowych wykonawców: nowy projekt Ten Typ Mesa – Biały Tunel, zjawiskowe Syny i ½ tego projektu – Piernikowski, a także obiecujący duet Jan Serce z wydanym w Asfalt Records debiutem. W kwietniu w Poznaniu wystąpi także: Dawid Grzelak, Immortal Onion, […]

Zobacz więcej
Organizator: Współorganizatorzy: Sponsor tytularny: Sponsor:
Dofinansowano ze środków
budżetu miasta
Partnerzy: