/* */

Największa scena festiwalu zlokalizowana będzie, podobnie jak podczas trzech ostatnich edycji, na Placu Wolności. Udział w koncertach na Placu Wolności będzie gwarantowany dla każdego, kto zakupi karnet. W innych miejscach decydować będzie pojemność.

Podkreślamy, że w związku z ograniczoną pojemnością części klubów warto na wybrane koncerty przychodzić odpowiednio wcześniej. W wypadku zapełnienia klubu kolejne osoby będą wpuszczane do środka tylko w razie opuszczenia sali przez znajdujących się już w niej widzów.

Ze względu na odległości między klubami festiwalowymi, warto zaplanować wcześniej swój plan festiwalowy.

Docierają do nas sygnały, że w imprezie jak co roku planują uczestniczyć osoby z niepełnosprawnościami. Bardzo nas to cieszy i z myślą o takich osobach przygotowaliśmy poniższą pigułkę informacji. Podobnie jak w latach ubiegłych z myślą o ułatwieniu takim osobom udziału w wydarzeniach festiwalowych na Placu Wolności umiejscowiony będzie podest dla osób z niepełnosprawnościami. Podobny podest znajdować będzie się w Sali Wielkiej Centrum Kultury Zamek. Osoby z niepełnosprawnościami bezproblemowo będą mogły także uczestniczyć w koncertach plenerowych odbywających się na Dziedzińcu Różanym Centrum Kultury Zamek, Dziedzińcu Szkoły Baletowej czy Dziedzińcu Starego Browaru, a także w finałowym koncercie w niedzielę na Wolnym Dziedzińcu Urzędu Miasta. Zapraszamy także do mieszczących się na „parterze” klubów Meskalina czy Dubliner. Jeżeli chodzi o pozostałe miejsca festiwalowe obsługa klubu wraz z ochroną w miarę możliwości będzie czyniła starania, by umożliwić każdemu udział w koncertach biorąc pod uwagę frekwencję w danym miejscu i ocenę bezpieczeństwa. Osoby z niepełnosprawnościami będą mogły brać udział także w wydarzeniach towarzyszących festiwalowi, w tym w panelach i warsztatach odbywających się w Kinie Pałacowym, a także w wystawie konkursowej 30/30 w Galerii na Dziedzińcu Starego Browaru, w Poznańskiej Giełdzie Fonograficznej, w Street Food Zone (Plac Wolności), a także w niedzielnym meczu w Ogródku Jordanowskim. Zapraszamy!

Szczegółowa mapka miejsc festiwalowych.

 

Zapisy na warsztaty!

16/04/2019

Część warsztatów odbywających się w tym roku w ramach części konferencyjnej Enea Spring Break wymaga zapisów!

Zobacz więcej

Poznajcie gości konferencji Enea Spring Break!

16/04/2019

Dzięki współpracy z Instytutem Adama Mickiewicza (Don’t Panic! We’re From Poland) konferencję uświetnią zaproszeni przez IAM goście!

Zobacz więcej

French Showcase w czwartek w Meskalinie!

08/04/2019

Po raz czwarty z rzędu na Enea Spring Break Instytut Francuski / Institut français de Pologne à Varsovie oraz Le BUREAU EXPORT zapraszają na przegląd młodej francuskiej sceny!

Zobacz więcej
Organizator: Współorganizatorzy: Sponsor
Dofinansowano ze środków
budżetu miasta
Partnerzy: