/* */

Zapełnia się skład Enea Spring Break!

27/02/2019

Ponad trzydziestu nowych wykonawców dołącza do składu Enea Spring Break 2019, wśród nich między innymi Afromental (przedpremierowy koncert z materiałem z nowej płyty), Holaki (wspólny projekt Kuby i Mateusza Holaków oraz ich ojca, Stanisława), Terrific Sunday z materiałem z drugiego albumu czy side-project EABS – grupa Błoto.

Dzięki wsparciu programu INES na festiwalu zagrają Leoniden oraz Cari Cari, zaś dzięki współpracy z Music Export Ukraine – Postman i OY Soundsystem.

Ponownie na Enea Spring Break koncerty odbędą się w klimatycznej kawiarni Bardzo – zagrają w niej jazzowe projekty P.E. Quartet oraz Raczkowski / Kostka Duo.

Nowością na festiwalu będą DJ Sety w niedawno otwartym klubie Rewiry. O zabawę zadbają tu ABC Przygody (czwartek), Daniel Drumz oraz Mr Krime (piątek) i Sofomor (sobota).

Nie zabraknie także afterów w Opcji. Zagrają na nich Black Belt Greg, MatthewB, Longer, Mikos oraz Spisek Jednego.

Oto pełna lista kolejnych potwierdzonych wykonawców:

ABC Przygody
Afromental
Barst
Black Belt Greg
Błoto
Burn This Song
Cari Cari
CJ Viann
Daniel Drumz & Mr Krime
Holaki
Hope Leslie
Leoniden
Longer
Makabreski
MatthewB
Mikos
Miro Kępiński
Miyo
OY Soundsystem
P.E. Quartet
Polmuz
Polskie Nagrania
Postman
Raczkowski / Kostka Duo
Rat Kru
Samuel Baron
Smutne Piosenki
Sofomor
Sonar Soul
Spisek Jednego
Szymon Komasa
Terrific Sunday
The Saturday Tea

Szósta edycja największego polskiego festiwalu showcase’owego Enea Spring Break Showcase Festival & Conference odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia 2019 roku!

Jak co roku w kilkunastu miejscach koncertowych Poznania wystąpi ponad setka wykonawców, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Nie zabraknie także paneli dyskusyjnych oraz warsztatów.

Największa scena festiwalu zlokalizowana będzie, podobnie jak w trzech ostatnich latach, na Placu Wolności. Udział w koncertach na Placu Wolności (Enea Stage) będzie gwarantowany dla każdego, kto zakupi karnet. W innych miejscach decydować będzie pojemność.

Karnety w sprzedaży!

Zapisy na warsztaty!

16/04/2019

Część warsztatów odbywających się w tym roku w ramach części konferencyjnej Enea Spring Break wymaga zapisów!

Zobacz więcej

Poznajcie gości konferencji Enea Spring Break!

16/04/2019

Dzięki współpracy z Instytutem Adama Mickiewicza (Don’t Panic! We’re From Poland) konferencję uświetnią zaproszeni przez IAM goście!

Zobacz więcej

French Showcase w czwartek w Meskalinie!

08/04/2019

Po raz czwarty z rzędu na Enea Spring Break Instytut Francuski / Institut français de Pologne à Varsovie oraz Le BUREAU EXPORT zapraszają na przegląd młodej francuskiej sceny!

Zobacz więcej
Organizator: Współorganizatorzy: Sponsor
Dofinansowano ze środków
budżetu miasta
Partnerzy:
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 2 3 4 5 6 7 8