/* */

Zapełnia się skład Enea Spring Break!

27/02/2019

Ponad trzydziestu nowych wykonawców dołącza do składu Enea Spring Break 2019, wśród nich między innymi Afromental (przedpremierowy koncert z materiałem z nowej płyty), Holaki (wspólny projekt Kuby i Mateusza Holaków oraz ich ojca, Stanisława), Terrific Sunday z materiałem z drugiego albumu czy side-project EABS – grupa Błoto.

Dzięki wsparciu programu INES na festiwalu zagrają Leoniden oraz Cari Cari, zaś dzięki współpracy z Music Export Ukraine – Postman i OY Soundsystem.

Ponownie na Enea Spring Break koncerty odbędą się w klimatycznej kawiarni Bardzo – zagrają w niej jazzowe projekty P.E. Quartet oraz Raczkowski / Kostka Duo.

Nowością na festiwalu będą DJ Sety w niedawno otwartym klubie Rewiry. O zabawę zadbają tu ABC Przygody (czwartek), Daniel Drumz oraz Mr Krime (piątek) i Sofomor (sobota).

Nie zabraknie także afterów w Opcji. Zagrają na nich Black Belt Greg, MatthewB, Longer, Mikos oraz Spisek Jednego.

Oto pełna lista kolejnych potwierdzonych wykonawców:

ABC Przygody
Afromental
Barst
Black Belt Greg
Błoto
Burn This Song
Cari Cari
CJ Viann
Daniel Drumz & Mr Krime
Holaki
Hope Leslie
Leoniden
Longer
Makabreski
MatthewB
Mikos
Miro Kępiński
Miyo
OY Soundsystem
P.E. Quartet
Polmuz
Polskie Nagrania
Postman
Raczkowski / Kostka Duo
Rat Kru
Samuel Baron
Smutne Piosenki
Sofomor
Sonar Soul
Spisek Jednego
Szymon Komasa
Terrific Sunday
The Saturday Tea

Szósta edycja największego polskiego festiwalu showcase’owego Enea Spring Break Showcase Festival & Conference odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia 2019 roku!

Jak co roku w kilkunastu miejscach koncertowych Poznania wystąpi ponad setka wykonawców, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Nie zabraknie także paneli dyskusyjnych oraz warsztatów.

Największa scena festiwalu zlokalizowana będzie, podobnie jak w trzech ostatnich latach, na Placu Wolności. Udział w koncertach na Placu Wolności (Enea Stage) będzie gwarantowany dla każdego, kto zakupi karnet. W innych miejscach decydować będzie pojemność.

Karnety w sprzedaży!

Koncert Baasch już w Sobotę 26.09 klub TAMA

25/09/2020

W związku z niesprzyjającymi warunkami pogodowymi koncert Baasch zaplanowany na 26.09.2020r. zostaje przeniesiony do środka klubu Tama! Do zobaczenia na koncercie! Bilety: bit.ly/SBpoznan2020 Bilety będą również dostępne przed koncertem do zakupienia w klubie Baasch Wokalista, producent, kompozytor, autor tekstów. Od kilku lat aktywny na polskiej scenie alternatywnej i elektronicznej. Oba jego albumy studyjne wydane w NEXTPOPie […]

Zobacz więcej

Ruszyła sprzedaż biletów!

16/09/2020

Ruszyła sprzedaż biletów na koncerty, które odbędą się w ramach „Spring Break Festival”. Pamiętajcie proszę, że na każde wydarzenie będą obowiązywać osobne bilety wstępu. Ilość biletów ograniczona, zatem radzimy nie zwlekać z zakupem biletu na wybrane przez Was imprezy. Bilety znajdziecie tutaj-> http://bit.ly/SBpoznan2020 19.09 Hope Leslie, Mikrobi.T- WEJŚCIE DARMOWE https://www.facebook.com/events/353853839104052/ 25.09 My Name Is New Showcase: […]

Zobacz więcej

Spring Break powraca!

11/09/2020

Najważniejszy polski festiwal showcase’owy w wyjątkowej odsłonie potrwa od 19 września do 24 października. Ponad 20 wydarzeń w całym Poznaniu, na przestrzeni dwóch miesięcy. Tak w skrócie zapowiada się program wyjątkowej – jak wszystko w tym roku – odsłony Spring Breaka. – Festiwal nie ma szansy odbyć się w dotychczasowej trzydniowej formule. Wybraliśmy wariant hybrydowy: […]

Zobacz więcej
Organizator: Współorganizatorzy: Sponsor:
Dofinansowano ze środków
budżetu miasta
Partnerzy:
Patroni medialni: