/* */

AUGUSTYN

Augustyn (’92) – człowiek z niezwykłym bagażem doświadczeń, będący na scenie już kilka ładnych lat. Jeszcze jako KND, dał się poznać publice jako niezwykle błyskotliwy i zagadkowy raper, którego twórczość na mapie podziemia cechowała się unikatowym stylem.

Rap KND przynosił mroczny, ciężki klimat, pełen używek i psychodelicznej stylistyki. Prawie cztery lata temu w życiu Konrada nastąpiły ogromne zmiany, a jego dotychczasowe przyzwyczajenia zmieniły się o 180 stopni. Efektem tego była zmiana pseudonimu oraz zerwanie z dotychczasową tematyką i przejście na „jasną stronę mocy” – przy zachowaniu wykręconej formy. Dzisiaj, już jako Augustyn ma na swoim koncie dwie płyty, a tegoroczny „Nawrót” wydaje się być jego najbardziej dopracowanym dziełem, albumem nasyconym po brzegi surowymi, rozdzierającymi emocjami, które potrafią poruszyć do głębi. To surowe i pozbawione wygładzeń studium przechodzenia przez depresję, gdy wszystko wokół wali się na głowę – by w pełni docenić ten album sprawdźcie go w ciszy i spokoju, bo takie płyty w polskim rapie nie ukazują się często.

Wiele lat szlifowania swojego unikalnego stylu w końcu daje plony, a Augustyn wydaje się zaczynać korzystać z talentu w pełni. To przede wszystkim uważny obserwator świata, którego cechuje bezpośredniość i umiejętność niesamowitego uzewnętrznienia emocji. Wyjątkowa artystyczna wrażliwość (oprócz rapowania Augustyn maluje obrazy czy… witraże) połączona z rozedrganym, pełnym krzyków i przyspieszeń, wyrosłym na gruncie psycho-rapu flow tworzą postać unikatową, obok której ciężko przejść obojętnie. Podziemna perła i ostatni Młody Wilk siódmej edycji!

Organizator: Współorganizatorzy: Sponsor tytularny: Sponsor:
Dofinansowano ze środków
budżetu miasta
Partnerzy: