/* */

CARSKY

Paweł Karski, producent muzyczny znany jako Carsky w kwietniu 2017 ruszył ze swoim solowym projektem i zaprezentował nam pierwszy singiel, zatytułowany „Dreams”, który przekroczył już liczbę 300 tysięcy odsłuchów na Spotify.

Od tego czasu artysta zagrał kilkadziesiąt live actów na terenie całej Polski (Wrocław, Warszawa, Kraków, Sopot), wystąpił również podczas Opene’er 2017 na scenie Firestone, a 22 września 2017 jako jeden ze zwycięzców konkursu, wystąpił ze swoim live actem podczas imprezy Blue Night By Absolut w warszawskim Studio Tęcza. W lutym 2018 roku pojawił się w radiowej Czwórce, biorąc udział w audycji Prywatka, prowadzonej przez Ulę Kaczyńską, gdzie udzielił wywiadu oraz wykonał 40 minutowy Live Act.

Drugim singlem z debiutanckiej EP-ki został utwór „Pure”, a kilka miesięcy temu poznaliśmy ostatni singiel „Fragile”. Dodatkowo, do „Dreams” oraz „Fragile” powstał mash-up klip, stworzony przez Improbros.

Debiutancka EP-ka, zatytułowana „Make Me Pure”, wydana w listopadzie 2017, składa się z 6 utworów Całość to połączenie slow-beatu z klasycznymi brzmieniami i duchem lat 90-tych. Całość materiału skomponował Paweł Karski, natomiast w przy produkcji uczestniczył Stendek, który obecnie działa jako projekt LASY.

 

Organizator: Współorganizatorzy: Sponsor:
Dofinansowano ze środków
budżetu miasta
Partnerzy:
Patroni medialni: