/* */

LUKE SITAL-SINGH

Luke Sital-Singh to uznany na całym świecie piosenkarz z Wielkiej Brytanii. W 2012 roku wydał swój debiutancki singiel Fail For You, który po raz pierwszy przedstawił światu umiejętność Luke’a do tworzenia piosenek o hipnotyzującej i emocjonalnej jakości. Piosenkę wykorzystano w wielu programach telewizyjnych, w tym „Chirurdzy”. Pod koniec 2013 roku Luke pojawił się na liście BBC Sound z 2014 roku i podpisał kontrakt z wytwórnią Parlophone, która wydała jego debiutancki album „The Fire Inside” w tym samym roku.

 

Po kilku latach intensywnej podróży po świecie, otwierając się na artystów takich jak Villagers, The Staves, Martha Wainwright i Kodaline, w 2017 roku Luke wydał swoją drugą płytę „Time Is A Riddle”, w której znalazła się wyróżniająca się piosenka „Killing Me”. Ta piosenka dodatkowo pokazała głębokie i empatyczne umiejętności pisania piosenek Luke’a. Jego trzeci album „A Golden State” został wydany w kwietniu 2019 roku. Napisane pod wpływem jego przeprowadzki do Los Angeles, najnowsze piosenki zagłębiają się w tematykę lęku przed wiekiem, małżeństwa i marzeń o życiu w innym miejscu, z odnowionym stanem umysłu.

 

Jego piosenki są bogate i posępne i mogą zatrzymać cię w twoim pośpiechu. O swoim pisarstwie Luke mówi: „Lubię pisać o ciężkich sprawach. Istnieje wiele płytkich rzeczy. Moja zabawa polega na nurkowaniu tak głęboko, jak tylko potrafię. Wewnątrz siebie i, jeśli mogę, wewnątrz innych i pisząc piosenki tak uczciwe, jak tylko potrafię. Uczciwy wobec wszystkich zmagań, smutku, ale przede wszystkim nadziei. ”

Organizator: Współorganizatorzy: Sponsor tytularny: Sponsor:
Dofinansowano ze środków
budżetu miasta
Partnerzy: