/* */

SANAH

sanah to jedna z najciekawszych wokalistek z nurtu tzw. quality pop na polskiej scenie. Zauważona w wieku 22 lat dzięki swojemu kanałowi na YouTube, gdzie zamieszczała własne kompozycje. Jej miękki, ciepły wokal sprawdza się zarówno w świetnie zaaranżowanych balladach, jak i nowoczesnych, wzbogaconych elektroniką dynamicznych kompozycjach. Zauważył ją Dawid Podsiadło (na swoim koncercie zaśpiewał cover jej „Cząstki”), do duetu zaprosił ją Matt Dusk. Wydane w czerwcu 2019 r. „Siebie Zapytasz” – aktualnie jej największy hit – jeszcze bez wsparcia mediów trafiło na szczyt listy Spotify Viral TOP50, serwis Vevo dołączył ją do programu VEVO DSCVR dla najbardziej obiecujących młodych artystów a Tidal dał na okładkę playlisty RISING Polska.

Jest niezwykle popularna w serwisach streamingowych audio video – aktualnie zanotowała po milion odtworzeń swoich utworów w serwisie Spotify, jak i na YouTube.

W październiku 2019 wydała na winylu swoją pierwszą EP-kę, która od razu dotarła na szczyt listy najpopularniejszych winyli w Empik.com . Zawierające znane i nowe kompozycje (‘Proszę pana’, ‘Koronki’) wydawnictwo to dopiero przedsmak pełnej płyty sanah, planowanej na początek 2020 roku.

3 stycznia ukazał się pierwszy oficjalny singiel zwiastujący płytę sanah – ‘Szampan’.

Organizator: Współorganizatorzy: Sponsor tytularny: Sponsor:
Dofinansowano ze środków
budżetu miasta
Partnerzy: