/* */

SONIA STEIN

Piosenkarka pop Sonia Stein urodziła się w Berlinie, ale jej podróżowanie po świecie zaczęło się już bardzo wcześnie, kiedy to spędziła trzynaście lat w Polsce, a następnie przeniosła się do Nowego Jorku, gdzie studiowała w Boston Berklee College Of Music do czasu przypadkowego spotkania z producentem muzycznym. To tutaj naprawdę zaczęła się jej edukacja muzyczna, gdzie zamieniła teorię w praktykę.

 

Luksusowy, zabarwiony R&B wokal Soni przykuł w Londynie uwagę producenta Liama ​​Howe’a (FKA Twigs, Adele, Jessie Ware), co natychmiast doprowadziło do powstania niesamowitych minialbumów: „One Of Those Things”, „ Eat Your Words ” oraz ukazujący się w styczniu 2020 roku „ See Me More” , który pokazuje jej szeroki zakres wokalny i talent jako wykonawcy. Po zebraniu ponad sześciu milionów wyświetleń na YouTubie i milionach odsłuchań singli, w tym „Do You Love Me” i „London Used To Feel So Cool”, Sonia jest artystką wartą poznania, z „głosem, który pozostawi cię zahipnotyzowanym” (Wonderland Magazine).

 

Poza pracą w studiu, Sonia zachwyciła publiczność swoim występem na żywo w Great Escape. Grała także jako support gwiazd takich jak Betsy, Alice Merton, Alice Jemima i odbybła 30 koncertów z Dido w Ameryce Południowej, Wielkiej Brytanii i Europie.

Organizator: Współorganizatorzy: Sponsor tytularny: Sponsor:
Dofinansowano ze środków
budżetu miasta
Partnerzy:
Patroni medialni: