/* */

Znamy nazwiska pierwszych delegatów Enea Spring Break

27/02/2019

Z przyjemnością informujemy, że podobnie jak w latach ubiegłych także w szóstej edycji Enea Spring Break Showcase Festival & Conference (25-27 kwietnia) uczestniczyć będzie duża liczba gości z branży muzycznej!

Ich obecność może zmienić karierę każdego z występujących na festiwalu wykonawców!

Dotąd swój udział potwierdzili przedstawiciele licznych wytwórni (m.in. Kayax, Wydawnictwo Agora, SP Records, Universal), klubów, festiwali.  Jak co roku w Poznaniu nie zabraknie reprezentantów partnerów festiwalu takich jak Red Bull, ZPAV czy Instytut Adama Mickiewicza . Do Poznania wybierają się także dziennikarze ogólnopolskich mediów – Polityki, K Maga, Gazety Wyborczej czy Newsweeka.

Festiwal odwiedzą także przedstawiciele instytucji oraz klubów poznańskich partnerujących festiwalowi, a również liczni goście zagraniczni.

Pełna lista potwierdzonych branżowych gości znajduje się na stronie: www.spring-break.pl w zakładce „DELEGACI”.

Osoby z branży muzycznej chętne do wzięcia udziału w imprezie w roli delegata zachęcamy do przesyłania zgłoszeń na adres biuro@fast-forward.com.pl

Zapisy na warsztaty!

16/04/2019

Część warsztatów odbywających się w tym roku w ramach części konferencyjnej Enea Spring Break wymaga zapisów!

Zobacz więcej

Poznajcie gości konferencji Enea Spring Break!

16/04/2019

Dzięki współpracy z Instytutem Adama Mickiewicza (Don’t Panic! We’re From Poland) konferencję uświetnią zaproszeni przez IAM goście!

Zobacz więcej

French Showcase w czwartek w Meskalinie!

08/04/2019

Po raz czwarty z rzędu na Enea Spring Break Instytut Francuski / Institut français de Pologne à Varsovie oraz Le BUREAU EXPORT zapraszają na przegląd młodej francuskiej sceny!

Zobacz więcej
Organizator: Współorganizatorzy: Sponsor
Dofinansowano ze środków
budżetu miasta
Partnerzy:
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 2 3 4 5 6 7 8